Margex
فارسی
Search
K

چگونه یک بازارساز شویم

Margex always welcomes new market makers on the trading platform. Market maker rotations are carried out monthly in order to provide opportunities for new participants to introduce new strategies.
نقدینگی بالا یکی از مزیت های اصلی پلت فرم معاملاتی مارجکس است. ما به شدت بر ارائه بالاترین سرعت انجام معاملات و بهترین نقدینگی ممکن برای همه دارایی های موجود تمرکز می کنیم. نقدینگی از چندین منبع تشکیل می شود:
  • نقدینگی تشکیل شده توسط معامله گران در سیستم معاملاتی مارجکس
  • نقدینگی ایجاد شده توسط شرکت کنندگان حرفه ای - یعنی بازارسازان (MM)
نقدینگی معامله گران با قرار دادن سفارشات لیمیت برای خرید یا فروش یک دارایی شکل می گیرد. مارجکس سطح کمیسیون را برای اجرای سفارش بر اساس نقدینگی عمومی در اردربوک برای یک دارایی خاص تنظیم می کند. برای تشویق معامله گران به معامله با دستورات محدود، کمیسیون مثبت برای اجرای دستورات محدود صادر می شود. در این حالت، معامله گران هنگام معامله با سفارشات محدود، سود اضافی دریافت می کنند.
علاوه بر این، مارجکس همیشه از مارکت میکرها جدید در پلت فرم معاملات استقبال می کند. طبق رویه‌های داخلی، تعداد بازارسازان محدود است و چرخش‌ها به صورت ماهانه انجام می‌شود تا فرصت‌هایی برای مشارکت‌کنندگان جدید برای معرفی استراتژی‌های جدید به سیستم فراهم شود.
برای تبدیل شدن به بازارگردان در سیستم معاملاتی مارجکس، باید سابقه تایید شده همکاری(های) موفقیت آمیز با سایر سیستم های معاملاتی یا تجربه کاری در مبادلات دارایی های کلاسیک داشته باشید. حداقل تجربه کاری تایید شده مورد نیاز 3+ است. سال با میانگین سرمایه حداقل 300 بیت کوین (به استثنای استفاده از اهرم در طول تجربه کاری قبلی)
علاوه بر تجربه، سرمایه در گردش حداقل 500 بیت کوین (یا معادل آن در اتریوم، دلار یا یورو) برای شرکت به عنوان MM مورد نیاز است. این وجوه در حساب های ویژه با سطوح امنیتی اضافی برای حداکثر ایمنی قرار می گیرد.
برای مشارکت موفق به عنوان MM، اتصال بسیار سریع به سیستم معاملاتی مورد نیاز است که برای هر MM فعال، پروتکل ویژه و اتصال متقابل به سرورهای معاملاتی ارائه می شود.
Last modified 5mo ago