توضیحات مربوط به استیکینگ

Staking is a yield-generating mechanism that allows you to earn passive income without selling your crypto. Staking on Margex provides multiple advantages - most importantly - no lock up periods!

استیکینگ یک مکانیسم تولید سود است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به فروش ارز دیجیتال خود، در طول زمان درآمد غیرفعال (یعنی بازده) کسب کنید.

این امر اساساً با «به کار انداختن کوین های شما» - یعنی قرار دادن کوین ها - در پروژه‌های مختلف CeFi و DeFi به دست می‌آید، جایی که آنها می‌توانند در فرآیندهایی به نام‌های اثبات تراکنش ها و استخراج نقدینگی بازده و غیره شرکت کنند.

اثبات سهام یک «مکانیسم توافقی» است که توسط ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود تا اطمینان حاصل شود که تمام تراکنش‌های یک بلاک چین بدون نیاز به واسطه‌ای مانند بانک یا پردازشگر پرداخت متمرکز، ایمن و تأیید می‌شوند.

استخراج نقدینگی راهی برای تامین نقدینگی به پروتکل‌های دیفای است و در ازای نقدینگی ارائه شده، کارمزدی به کاربران تعلق می‌گیرد که از جفتی که نقدینگی ارائه می‌کنند، دریافت می‌کنند.

Yield farming بر اساس بازارسازان خودکار (AMM) است. AMMها قراردادهای هوشمندی هستند که تجارت دارایی های دیجیتال را با استفاده از الگوریتم ها تسهیل می کنند.

در اصل، استیکینگ در اصل معادل ارز دیجیتال تخصیص وجوه به یک حساب پس انداز با بازده بالا در یک بانک است، اما به طور متوسط با بازدهی بسیار بالاتر.

درباره استیکینگ و مزایای استیکینگ در مارجکس بیشتر بدانید :

What is APY% (Yield)?

Learn about staking (APY%) and how it works

How to Stake

Learn how to stake or unstake your coins

Staking Yield Calculator

Find out how yield is calculated using a Yield calculator and examples

Boost Your Staking Yield

Find out how you can maximise your profit potential while staking

Advantages of Staking on Margex

Learn about the various advantages of staking on Margex

Last updated