Margex
فارسی
Search
K

سوالات متداول: سپرده ها و برداشت ها

A list of most frequently asked questions about deposits and withdrawals on Margex (Deposit and Withdrawal FAQ).

واریز ها

سوال: آیا می توانم از طریق کارت اعتباری/بانکی واریز کنم؟ پاسخ: خرید ارزهای دیجیتال با کارت بانکی مستقیماً از کیف پول مارجکس خود از طریق ویجت های Pay4X امکان پذیر است که مستقیماً از صفحه کیف پول حساب مارجکس شما قابل دسترسی هستند. راهنمای کوتاه ما در مورد نحوه خرید کریپتو با بانک/کارت اعتباری را ببینید.
سوال: آیا کارمزد سپرده ای دارید؟ پاسخ: مارجکس هیچ هزینه ای برای سپرده گذاری دریافت نمی کند.
سوال: سپرده ها به چند تائید بلوک نیاز دارند؟ پاسخ: سپرده ها به 1-3 تایید بلوک بر اساس کوین/توکن نیاز دارند.
سوال: واریز کردم اما در حسابم نمایش داده نمی شود. چرا؟ پاسخ: اگر سپرده شما در کیف پول شما منعکس نمی شود، مطمئن شوید که آدرس مقصد شما صحیح است و واریز تاییدیه های کافی (1-3) در بلاک چین دریافت کرده است. در صورت نیاز به پشتیبانی، در تماس با تیم پشتیبانی ما از طریق ایمیل در [email protected] یا چت زنده 24/7 درنگ نکنید.
سوال: آدرس سپرده خود را از کجا می توانم پیدا کنم؟ پاسخ: لیست تمام سکه ها/توکن های موجود برای سپرده گذاری در صفحه کیف پول منعکس شده است. برای کوین/توکنی که می خواهید برای ایجاد آدرس سپرده خود سپرده گذاری کنید، روی "سپرده" کلیک کنید.
سوال: من بعد از ثبت نام جایزه دریافت کردم. چگونه می توانم از آن استفاده کنم؟ پاسخ: از جوایز برای پوشش حداکثر 50 درصد کارمزد معاملاتی که برای یک معامله پس از بسته شدن یک موقعیت ایجاد می شود استفاده می شود. برای جزئیات بیشتر درباره جوایز، به مقاله کوتاه مرکز راهنمایی ما جوایز مراجعه کنید.

برداشت ه

سؤال: برداشت چقدر طول می کشد؟ پاسخ: همه درخواست های برداشت معلق یک بار در روز، بین ساعت 12:00 تا 14:00 UTC پردازش می شوند.
برداشت هایی که قبل از ساعت 12:00 UTC انجام می شود در همان روز پردازش می شوند، در حالی که برداشت هایی که بعد از ساعت 12:00 UTC انجام می شود روز بعد پردازش می شوند. وضعیت برداشت‌های شما در صفحه کیف پول در بخش سابقه تراکنش منعکس می‌شود.
سوال: آیا هزینه برداشت وجود دارد؟ پاسخ: هزینه استخراج بلاک چین برای هر برداشتی متحمل می شود. Margex هیچ هزینه اضافی برای برداشت دریافت نمی کند
سوال: آیا می توانم برداشت خود را لغو کنم؟ پاسخ: بله، برداشت را می توان در هر زمانی قبل از ساعت 12:00 UTC با کلیک بر روی دکمه "X" برای برداشت مربوطه در کیف پول خود لغو کرد تاریخچه معاملات
سوال: هنگام برداشت، موجودی موجود برای برداشت کمتر از کل موجودی من برای سکه انتخابی است. چرا؟ پاسخ: هنگام برداشت، فقط موجودی موجود در حال حاضر قابل برداشت است. وجوهی که در حال حاضر سهامدار هستند، به عنوان حاشیه در سفارش‌های فعال، موقعیت‌های باز یا سایر برداشت‌های معلق رزرو شده‌اند، نمی‌توانند در برداشت جدید قرار بگیرند.
سؤال: دیروز برداشت کردم، اما وجوه من نرسیده است. وضعیت انصراف من چگونه است؟ پاسخ: هنگام برداشت وجه، مطمئن شوید که برداشت را با استفاده از کد پین تأیید برداشت ارسال شده به آدرس ایمیل خود تأیید کنید. پس از تأیید، وضعیت تراکنش برداشت شما به‌عنوان معلق در تاریخچه تراکنش [کیف پول منعکس می‌شود.
سوال: آیا می توانم وجوه خود را به بانک برداشت کنم؟ پاسخ: انتقال مستقیم بانکی از مارجکس در دسترس نیست، با این حال می توان از خدمات شخص ثالث برای مبادله رمزنگاری خود به ارزهای مختلف فیات و انتقال آنها به بانک خود استفاده کرد.