Margex
فارسی
Search
K
3️⃣

نحوه مدیریت پوزیشن های باز

Positions can be managed in the 'Open Positions' section the Trade page: 1. To Close a trade click 'Close X' and select the close type. 2. To add a Stop Loss/Take Profit - click SL or TP respectively.

مدیریت پوزیشن های باز

همه پوزیشن های باز در بخش «موقعیت‌های باز» صفحه معامله کردن منعکس می‌شوند:
در اینجا می توانید تمام معامله های باز خود را کنترل و مدیریت کنید - آمار فعلی معاملات باز خود را مرور کنید، حدضرر یا حد سود را اضافه/ویرایش کنید، و همچنین معامله ها را ببندید.

چگونه یک پوزیشن را ببندیم

برای بستن یک پوزیشن، به سادگی روی دکمه X بستن واقع در زیر شناسه موقعیتی که می‌خواهید ببندید کلیک کنید و یک روش بسته شدن را انتخاب کنید. می توانید معامله خود را با یک سفارش لیمیت یا فوراً با یک سفارش آنی ببندید:

نحوه اضافه کردن حد ضرر و/یا حد سود به پوزیشن های باز

سفارشات S/L و T/P را می‌توان از بخش «پوزیشن های باز» صفحه معامله با کلیک کردن روی فیلد مربوطه در ستون‌های برداشت سود / توقف ضرر، قرار داد:
هنگام افزودن یک S/L یا T/P به یک سفارش یا معامله فعال، به سادگی قیمت S/L یا T/P مورد نظر را وارد کنید (یا به طور متناوب، درصد نرخ بازگشت سرمایه را انتخاب کنید که SL یا TP در آن راه اندازی می شود) و روی کلیک کنید. تنظیم:

نحوه اضافه کردن/حذف مارجین به یک معامله

افزودن یا حذف مارجین به/از یک معامله به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا میزان مارجین شخصی خود را در یک معامله کاهش یا افزایش دهند (در اصل، بر این اساس اهرم خود را کاهش یا افزایش دهند).
این ویژگی به عنوان یک ابزار مدیریت ریسک اضافی عمل می‌کند و به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا با ارائه انعطاف‌پذیری و کنترل بیشتر بر معاملات خود، از طیف وسیع‌تری از استراتژی‌های معاملاتی استفاده کنند.
برای افزایش یا کاهش اهرم یک پوزیشن:
  • روی مقدار مارجین یک موقعیت که در ستون مارجین در بخش پوزیشن های باز منعکس شده است کلیک کنید:
  • در پنجره تأیید تنظیم مارجین، اهرمی را که می خواهید تنظیم کنید انتخاب کنید و تغییراتی که در پوزیشن ایجاد می شود را بررسی کنید:
Adjust margin confirmation
  • برای تغییر اهرم روی "تأیید" کلیک کنید
مهم است که به خاطر داشته باشید که تغییر اهرم یک موقعیت بر [قیمت نحلال تخمینی نیز تأثیر می گذارد.
رای بستن یک پوزیشن، به سادگی روی دکمه X بستن واقع در زیر شناسه موقعیتی که می‌خواهید ببندید کلیک کنید و یک روش بسته شدن را انتخاب کنید. می توانید معامله خود را با یک سفارش لیمیت یا فوراً با یک سفارش آنی ببندید: