Margex
فارسی
Search
K
🖥️

معامله رابط

The Trade tab is where all trading actions are performed by a trader. This section consists of the Order placement module, Charts, Order book and the Order/Position management modules.
صفحه معامله، به عنوان مثال. ترمینال معاملاتی، جایی است که تمام فعالیت های معاملاتی توسط یک معامله گر انجام می شود. در اینجا می‌توانید بازار را از طریق نمودارها رصد کنید، سفارش‌ها و موقعیت‌ها را ثبت و مدیریت کنید و تاریخچه مفصلی از معاملات خود را مشاهده کنید:
Trade interface
ترمینال تجاری شامل موارد زیر است:
 • ماژول قرار دادن سفارش (با رنگ زرد مشخص شده است)
 • نمودار، اوردر بوک و آخرین معاملات (به رنگ بنفش مشخص شده است)
 • ماژول مدیریت سفارشات و موقعیت ها (سبز)
بیایید هر ماژول جداگانه را بررسی کنیم.

ماژول قرار دادن سفارش

ماژول قرار دادن سفارش که در سمت چپ رابط معاملاتی قرار دارد برای ثبت سفارش استفاده می شود و اطلاعات موجودی شما را منعکس می کند:
Order placement module
 1. 1.
  موجودی - مقدار کل وجوه موجود در کیف پول شما
 2. 2.
  موجودی در دسترس - سرمایه ای که در حال حاضر می توان برای باز کردن معاملات جدید، پرداخت کارمزد و پوشش هر گونه ضرر استفاده کرد. (یعنی موجودی موجود = کل موجودی - هزینه مارجین پوزیشن های باز)
 3. 3.
  دکمه جابجایی - بین ارزهای مختلف مارجینی که در کیف پول شما هستند جابجا شوید
 4. 4.
  انواع سفارش - حد، بازار، بازار توقف
 5. 5.
  اندازه سفارش به دلار - اندازه کامل سفارش شما (به دلار) با در نظر گرفتن اهرم انتخاب شده
 6. 6.
  لفزش نارجین - می تواند برای محاسبه خودکار درصد موجودی موجود شما برای استفاده در معامله استفاده شود.
 7. 7.
  اندازه سفارش - اندازه کامل سفارش شما در ارز وثیقه انتخاب شده
 8. 8.
  اهرم - برای انتخاب اهرم برای سفارشات جدید استفاده می شود
 9. 9.
  خرید/فروش - سفارش خرید یا سفارش فروش باز کنید.
 10. 10.
  هزینه مارجین - مقدار وجوه شخصی که برای باز کردن موقعیت مورد نیاز و رزرو شده است.
 11. 11.
  تامین مالی در - تایمر شمارش معکوس تامین مالی
To learn more about orders, order types and how to manage orders and positions, see our help center guides: Orders and Positions.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع سفارش‌ها و نحوه مدیریت سفارش‌ها و پوزیشن ها، به راهنمای مرکز راهنمایی ما مراجعه کنید: سفارش‌های و پوزیشن های.

ماژول مدیریت سفارشات و پوزیشن ها

ماژول مدیریت معاملات و پوزیشن ها در قسمت پایین ترمینال معاملاتی قرار دارد:
Deals management module
در اینجا معامله گران می توانند سفارشات فعال و موقعیت های باز را مدیریت کنند. این ماژول به راحتی قابل تنظیم است و به معامله‌گران اجازه می‌دهد ستون‌های اطلاعات مورد نظر را اضافه/حذف کنند، سفارش‌ها و پوزیشن ها را بر اساس تاریخ فیلتر کنند و همچنین تاریخچه سفارش‌ها و پوزیشن‌ها را مشاهده کنند.

Chart, Order Book and Last Trades

ماژول نمودار، اوردربوک و آخرین معاملات مهمترین ابزارها در هنگام معامله هستند زیرا اطلاعات مستقیمی در مورد حرکات فعلی بازار، عمق بازار و روند قیمت یک دارایی به معامله گران ارائه می دهند:
Chart, Orderbook, Last Trades
نمودارهای مارجکس بر اساس آخرین قیمت که یک دارایی با آن معامله شده است رسم می شود.
مارجکس نقدینگی را از مجموعه ای از ارائه دهندگان نقدینگی (در حال حاضر 12) تجمیع می کند و با آربیتراژ بین آنها، ما می توانیم بهترین قیمت ممکن را ارائه دهیم که منعکس کننده قیمت گذاری در صرافی ها (ارائه دهندگان نقدینگی) است که نقدینگی از آنها تجمیع می شود.
هنگام معامله، توصیه می کنیم در صورت اشاره به قیمت دارایی، نمودارهای مارجکس را دنبال کنید.
 • اوردر بودک منعکس کننده سفارشات فعلی خرید (درخواست) و فروش (پیشنهاد) شرکت کنندگان در بازار و همچنین جزئیات مربوط به عمق بازار است.اوردربوک به عنوان یک ابزار فوق الغاده عمل می کند که به معامله گران کمک می کند تا بر فعالیت بازار نظارت کنند و هنگام بررسی روندهای فعلی بازار، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار معامله گران قرار می دهد:
Order book
 • آخرین معاملات آخرین معاملات انجام شده در بازار را در زمان واقعی منعکس می کند. این اطلاعات ارزشمند بیشتری را برای معامله گران هنگام تصمیم گیری در مورد معاملات فراهم می کند:
Last trades
ما از موتور نمودار ارائه شده توسط تریدینگ ویو برای نمودارهای تحلیلی خود استفاده می کنیم. ابزارهای نموداری پیشرفته را ارائه می دهد و محیطی را ایجاد می کند که علاقه مندان به بازار می توانند درگیر شوند، داده ها را تجزیه و تحلیل کنند و برای فعالیت های معاملاتی شامل BTCUSD و دارایی های مختلف دیگر آماده شوند.